Hospůdka na svahu

Otvírací doba : každý den od 9:00 do 16:00 hodin ( po domluvě i déle ), platí při provozu vleků (mimo tuto dobu po předchozí domluvě)

Provozovatel : Lucie Jílková, tel.: +420 602 245 093

 

Každý den máme pro Vás připravenu širokou nabídku teplých i studených nápojů, čepované pivo i limonádu. V naší hospůdce si také můžete objednat vařené či smažené jídlo, cukrovinky a další. Objekt je vytápěný podlahovým topením, takže se zde můžete ohřát a usušit Vaše svršky. Ve vytápěné části je celkem 50 míst k sezení. Hospůdka má také venkovní terasu, kde je dalších 30 míst k sezení. Z terasy i vnitřní místnosti je krásný výhled na sjezdovku č. 1 a č. 2. V hospůdce jsou umístěné dámské + invalidi a pánské wc, která jsou určena pro všechny návštěvníky Ski areálu Panorama.

 

Před hospůdkou u venkovního posezení je kemenný krb s udírnou a venkovním grilem, zde pro Vás budeme připravovat dle aktuální nabídky grilované a uzenářské speciality. Tyto je možné zakoupit na místě. Rovněž Vám dáme k dispozici opékací pruty, na kterých si můžete opéct párek či klobásu zakoupenou u nás a nebo přinesenou z vlastních zásob :).

 

Foto hospůdky ze dne 29.1.2019