Bufet na svahu

Otvírací doba : každý den od 9:00 do 16:00 hodin ( po domluvě i déle ), platí při provozu vleků (mimo tuto dobu po předchozí domluvě)

Provozovatel : Lucie Jílková, tel.: +420 602 245 093

Každý den máme pro Vás připravenu širokou nabídku teplých i studených nápojů. V našem bufetu si můžete objednat jídlo a další dle našeho ceníku, který si můžete prohlédnout níže. Bufet je vytápěný, takže se zde můžete ohřát a usušit Vaše svršky. Ve vytápěné části bufetu je celkem 30 míst k sezení. Bufet má také venkovní terasu, kde je dalších 30 míst k sezení. Z terasy i vnitřní místnosti je krásný výhled na sjezdovku č. 1 a č. 2. V Bufetu jsou umístěné dámské a pánské wc, která jsou určena pro všechny návštěvníky Ski areálu Panorama.

 

Před bufetem u venkovního posezení je kemenný krb s udírnou a venkovním grilem, zde pro Vás budeme připravovat dle aktuální nabídky grilované a uzenářské speciality. Tyto je možné zakoupit na místě. Rovněž Vám dáme k dispozici opékací pruty, na kterých si můžete opéct párek či klobásu zakoupenou u nás a nebo přinesenou z vlastních zásob :).

Aktuální jídelní a nápojový lístek bufetu ke stažení → ZDE ←

Foto nového bufetu ze dne 8.1.2017


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

fotogalerie okolí bufetu


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie